اطلاعیه های سازمانی

برگزاری دومین جلسه هم‌اندیشی با شرکای تجاری شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر

برگزاری دومین جلسه هم‌اندیشی با شرکای تجاری شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر

دومین جلسه هم‌اندیشی با شرکای تجاری شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر با حضور جناب آقای علیرضا عجمیان رئیس هیئت مدیره، جناب آقای مجید فغانی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پیشتاز راه و شهر و همچنین مدیران و جمعی از کارشناسان این شرکت با شرکای تجاری و متصدیان انبارهای خرده‌بار و توشه سراسر کشور با محوریت هم‌اندیشی، ترسیم اهداف آینده شرکت و بررسی مشکلات موجود با هدف ارائه راهکارهای عملی جهت رفع نقایص موجود در تاریخ 20/10/1402 در تالار پذیرایی باشگاه راه‌آهن برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا جناب آقای عجمیان ضمن خیر مقدم به شرکای تجاری حاضر، با مقایسه شرایط حال حاضر شرکت پیشتاز با عملکرد سالیان گذشته این شرکت، بروزرسانی سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری صورت گرفته را گام مهمی در جهت برطرف نمودن نیازهای بازار خرده‌بار امروز دانسته و با اشاره به افزایش تنوع خدمات در حوزه‌های دیگر همچون پیک درب به درب خودرو و کالا و همچنین امکان اتصال به بازارگاه‌های تجاری، تحول و عملکرد حال حاضر شرکت پیشتاز در انبارهای خرده‌بار و توشه راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران را از بدو تاسیس آن بدون سابقه عنوان نمودند.

در ادامه این جلسه جناب آقای فغانی به چشم‌انداز پیش‌روی صنعت خرده‌بار اشاره و جایگاه این شرکت را در بخش حمل خرده‌بار بین شهری ویژه دانستند. ایشان همچنین قرارداد ده ساله با راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران را فرصت مناسبی برای توسعه هر چه بیشتر زیرساخت‌های انبارهای خرده‌بار مستقر در ایستگاه‌های راه‌آهن سراسر کشور عنوان نمودند. نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر تعامل و هم‌افزایی هرچه بیشتر شرکای تجاری با واحدهای ستادی و عملیاتی این شرکت را خواستار شده و آنرا راه‌گشای بسیاری از مشکلات موجود دانستند.

پس از سنخرانی آقایان عجمیان و فغانی، مدیران مالی و پشتیبانی، عملیات و توسعه کسب و کار و بازاریابی با اشاره به موضوعات و دغدغه‌های موجود در انبارهای خرده‌بار، بر لزوم توجه ویژه به مشتری‌مداری و گسترش بازارهای جدید و توسعه مشتریان با هدف انتفاع همه ذینفعان تاکید کردند. در ادامه نیز شرکای تجاری ضمن تقدیر و تشکر از فرصت ایجاد شده برخی ازدغدغه‌های موجود را عنوان نموده و در خصوص برخی از مشکلات، راه‌کارهایی را ارائه نمودند که به دستور مدیرعامل محترم مقرر شد تیم‌های فنی و تخصصی نسبت به بررسی و اعلام نظر در خصوص موارد عنوان شده تشکیل و موضوعات را با جدیت پیگیری نمایند.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از شرکای تجاری حاضر در جلسه، از ایشان پذیرایی و با ارائه هدایا توسط مدیران محترم این شرکت، بدرقه گردیدند. همچنین بنر جلسه توسط حاضرین امضا شده و به عنوان یادبود در دفتر مرکزی این شرکت به عنوان نماد همدلی و همگرایی بین شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر و شرکای تجاری آن ماندگار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *