اخبار

رونمایی از سرویس خدمات تجارت الکترونیک شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر

در سومین روز از دهمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته، شرکت پیشتاز راه و شهر از سرویس خدمات تجارت الکترونیک خود رونمایی کرد.

رونمایی از سرویس خدمات تجارت الکترونیک شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر

در سومین روز از دهمین نمایشگاه حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته، شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر از سرویس خدمات تجارت الکترونیک خود رونمایی کرد. این رونمایی توسط جناب آقای مهندس فغانی مدیرعامل شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر و در جمع خبرنگاران حوزه های مختلف فناوری، لجستیک و حمل و نقل صورت گرفت. ایشان در تشریح این سرویس نوین و فناورانه عنوان کردند که شرکت پیشتاز راه و شهر با استفاده از سرویس تجارت الکترونیک می تواند به تمامی بازارگاه‌های بزرگ و کوچک کشور متصل شود.

رونمایی از سرویس خدمات تجارت الکترونیک شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر در حضور خبرنگاران حوزه های مختلف فناوری، لجستیک و حمل و نقل

رونمایی از سرویس خدمات تجارت الکترونیک شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهردر حضور خبرنگاران حوزه های مختلف فناوری، لجستیک و حمل و نقل

 

شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر نیز در راستای بروزرسانی و تلاش جهت استفاده از تکنولوژی‌های مدرن، پیاده‌‌سازی و توسعه سرویس تجارت الکترونیک را در راهبردهای خود مورد توجه قرار داده است.

رونمایی از سرویس خدمات تجارت الکترونیک شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر

رونمایی از سرویس خدمات تجارت الکترونیک شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر

 

این شرکت برای نقش آفرینی مناسب و رسیدن به جایگاهی مطلوب در صنعت لجستیک تلاش می کند و با تکیه بر توانمندی‌های خود اقدام به رفع نیازمندی ها و مشکلات صنعت حمل و نقل و خدمات وابسته می کند.

وی با اشاره به اهمیت ایجاد بستر‌های کارآفرینی تاکید نمودند: با توسعه اکوسیستم لجستیک کشور که از دیگر اهداف شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر می باشد، نقش بسزایی را در بهبود شرایط کسب وکار، رونق اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی ایفا خواهیم نمود. تجارت الکترونیک شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر با استفاده از امکانات و خدمات لجستیک محلی و بومی هر منطقه به مشتریان ارائه و موجب افزایش اشتغال‌زایی در این بخش می‌شود.

 در این بازار، بازیگران اصلی، سکوهای فعال در حوزه لجستیک، کارخانجات، بازرگانان، عمده فروش‌ها، ‌کوریر سرویس ها، فروشگاه‌ها و مشتریان عادی می‌باشند. اتوماسیون حمل بار و استفاده از سیستم‌های هوشمند رهگیری مرسوله‌ها نیز از دیگر اتفاقات مطلوب و بارز در سیستم لجستیک شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر است که بهمراه این سرویس می‌تواند به تکمیل زنجیره ارائه خدمات یاری رساند.

این سرویس که با همکاری شرکت توسعه تجارت هوشمند ماد پیاده سازی شده به کسب و کارها کمک می‌کند که بتوانند خدمات لجستیک مورد نیاز را به راحتی انتخاب نموده و کالاها و خدمات خود را با صرف کمترین زمان و مناسبترین هزینه و با ایمنی بالا به دست مشتریانشان برسانند.

با شناخت درست و کافی از بازار کسب و کارها و جامعه‌ای که این کسب و کارها در آن ایجاد و رشد کرده‌اند، می‌توان نسبت به افزایش استفاده کنندگان از سرویس‌ها و خدمات موجود در شرکت با دسترسی 24 ساعته در تمامی 365 روز سال برنامه‌ریزی داشته و ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی به مشتریان و رضایتمندی به مراتب بیشتری را برای مشتریان خود به ارمغان آوریم.

آقای مهندس فغانی در بیان دیگر مزایای تجارت الکترونیک اظهار داشتند با عضویت ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای و البته بریکس بستر مناسبی برای فعالیت تولیدکنندگان، صاحبان صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در بازار گسترده کشورهای عضو این سازمان ها فراهم آمده است. از مهمترین زیرساخت‌های لازم برای انجام این مهم، توسعه لجستیک و حمل و نقل است که میبایست با بازاریابی قوی نسبت به جذب این صنایع و شرکت ها جهت حمل کالاهای صادراتی و وارداتی آن ها اقدام نمود که اهمیت موضوع تجارت الکترونیک بیش از پیش خود را نشان خواهد داد.

رونمایی از سرویس خدمات تجارت الکترونیک شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر

رونمایی از سرویس خدمات تجارت الکترونیک شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر

 

ایشان خاطر نشان کردند شرکت پیشتاز راه و شهر مجری حمل خودرو و خرده‌بار در شبکه ریلی کشور بوده و تلاش این مجموعه ارسال بار با بالاترین سرعت در شبکه ریلی می‌باشد. استفاده از خدمات شبکه ریلی علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف سوخت‌های فسیلی و ایمنی، دارای هزینه‌ای مناسبتر از سایر روش های حمل کالا می‌باشد. بر اساس داده‌های آماری، حمل و نقل ریلی ایمن‌ترین روش حمل و نقل است و میزان تصادفات و آلودگی زیست محیطی در این روش بسیار پایین است. پس؛ راه‌اندازی سرویس تجارت الکترونیک شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر علاوه بر مزایای عنوان شده برای مشتریان، قطعا برای تمام آحاد جامعه مفید و مثمر ثمر می باشد.

وی با اعلام اینکه با ایجاد هاب لجستیک آپرین، شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر به عنوان اولین شرکت خدمات رسان حمل خرده بار و عمده از طریق ریل در این منطقه حضور خواهد یافت؛ مطالعه مراکز لجستیکی صنعتی در تهران و کلان شهرهای دیگر را در دستور کار کارشناسان حوزه کسب و کار شرکت قرار داده‌ایم تا با توسعه این مراکز نقش ترویج حمل و نقل چند وجهی به منظور کاهش حجم تردد خودروهای سنگين در سطح کشور و همچنین بهبود روش های توزیع کالا و ایضاْ گروپاژ بار در تناژ بسیار بالا و زمان سیر بسیار مناسب تر را برای مشتریان فراهم آوریم.

مدیرعامل شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر نیز در حمایت از استعدادهای جوان و دارای ایده های تازه و مفید، اظهار داشتند که با پذیرش گذراندن دوره کارورزی دانشجویان در شرکت، نوید این را می دهیم تا زمینه را برای جذب افراد نخبه و خوش فکر در توسعه کسب و کار فراهم نمائیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *